Beugró játékvezetőkkel

2008 október 05 - vasárnap
Zala Volán ZTE – BEAC Újbuda 85-60 (18-13, 20-13, 22-14, 25-20) Zalaegerszeg, 200 néző. NB-I. női kosárlabda-mérkőzés. Jv: Kiss A., Bödör.Zala Volán ZTE: Varga Zs. (18), Ambrus (8), Takács D. (8), Horváth Zs. (12), Pungor (10/6). Csere: Rasheed (3), Szalay (11), Szélesy (2), Hersics, Gavriloska (13). Vezetőedző: Bencze Tamás.

Az első negyed elején pár percig még a vendégek vezettek, sőt az egész félidőben jól tartották magukat. A második játékrész elején kezdett belelendülni a hazai csapat, a 25. perc tájékán már 10 pont volt a különbség. A nagy szünetet követően még egyszer fellángoltak a fővárosiak, sikerült 10 pont alá csökkenteni hátrányukat. Ezután azonban a Zala Volán ZTE fokozatosan elhúzott, s végül magabiztos győzelmet aratott. A két beugró játékvezető mindkét fél közmegelégedésére látta el feladatát. (Zala-Lap Kft., B. I.)