Csak a győzelemnek örülhetünk

2005 december 17 - szombat
Zala Volán ZTE  –  Atomerőmű Szekszárd     71-66(21-11, 12-12, 15-23, 23-20)Zalaegerszeg, 200 néző. NB-I. női kosárlabda-mérkőzés. Jv.: Váradi, Gelencsér.Zala Volán ZTE:  Heller (5/3), Moua (11), Libicova (8), Németh (12/3), Szélesy (9/6).Csere: Males (15), Szőke (11/9).

Gyengén kezdtek a haziak, a vendégek az 5. percben 5-1-re vezettek.Időkérés után azonban rendezték soraikat,s előbb egyenlítettek,majd a negyed végére 10 pontos előnyre tettek szert. A második negyedben nagyon pontatlanul dobtak az egerszegi lányok, a vendégeknek többször is majdnem sikerült a felzárkózás. A negyed vége azonban a hazai csapaté volt. A befejező játékrészben tovább romlott a Zala Volán ZTE teljesítménye, a vendégek egy időre át is vették a vezetést. Szerencsére a végjáték a hazaiaknak sikerült jobban, s ha nehezen is, de kicsikarták a győzelmet.