Döntetlen tíz emberrel

2008 október 05 - vasárnap
Baja – ZTE II. 1-1 (0-1) Baja, 800 néző. NB-II. bajnoki labdarúgó-mérkőzés. Játékvezető: Szőlősi. Gólszerzők: Nagy E. (59.) ill. Waltner (4., büntetőből). Piros lap: Horváth A. II. (37.) ZTE II.: Sipos – Bozsoki, Balogh T., Kütsön, Kocsis (Borsos 87.) – Zsömlye (Miszori 89.), Fülöp, Horváth A. II., Kottán K., Ferkó (Kottán Gy. 65.) – Waltner. Vezetőedző: Dobos Sándor.

Jól kezdett az egerszegi csapat, jogos büntetőből már a 4. percben vezetéshez jutott. A mérkőzésben a fordulatot Horváth A. II. teljesen jogos kiállítása hozta – belerúgott ellenfelébe. Ezt követően mezőnyfölénybe került a hazai csapat, s a második félidőben egyenlítettek is. A döntetlent azonban a jól védekező vendégeknek, élükön Sipos kapussal, sikerült kiharcolniuk.

Dobos Sándor, a ZTE II. vezetőedzője: – Küzdelmes mérkőzésen igazságos eredmény született. A kiállítással saját magunkat hoztuk nehéz helyzetbe.

Balogh Tibor, a ZTE II. védője: – Már az első 20 percben eldönthettük volna a magunk javára a mérkőzést, de ezúttal is kiütközött rutintalanságunk. (Zala-Lap Kft., B. I.)