Elszalasztott lehetőség

2007 október 31 - szerda
Zala Volán ZTE – BSE 56-61(11-18, 18-18, 12-19, 15-6)Zalaegerszeg, 100 néző. NB-I. női kosárlabda-mérkőzés. Játékvezető: Pálla, Gorka.Zala Volán ZTE: Creamer (6), Szélesy (3), Kubatova, Túróczy (11), Horváth Zs.(5). Csere: Czukor (2), Hersics (9/3), Milkova (20). Vezetőedző: Bencze Tamás.

Sajnos, a negyedik negyed első 5-6 percének kivételével végig gyengén játszott a hazai csapat. A vendégek mozgékonyabbak voltak, eredményesen védekeztek, s távoli dobásaik is a mérkőzés nagy részében sikeresek voltak. Ennek ellenére az egerszegi lányok az utolsó játékrész közepén 54-57-re megközelítették ellenfelüket, s lehetőségük volt a mérkőzés megnyerésére a visszaeső fővárosiak ellen. Miután azonban utolsó három percben képtelenek voltak a kosárba találni, törvényszerű volt a vereségük. (ZaLa-Lap Kft., B.I.)