Hozták a kötelezőt

2005 január 24 - hétfő
Szekszárd – ZTE Zala Volán  66-85(12-20, 20-19, 16-24, 18-22)Szekszárd, 150 néző. NB-I. női kosárlabda-mérkőzés. Jv.: dr. Páli, Vétek.ZTE Zala Volán: Szőke (20/6), N émeth (19/15), Szélesi (6/6), Ruzickova (4), Viall (19).Csere: Heller (10), Rajki-Csontos (7), Ambrus, Sárközi. Vezetőedző: Bencze Tamás.

A sérült Paveticet nélkülöző egerszegiek már a mérkőzés elején gyorsan elléptek ellenfelüktől. A második negyedben ugyan gyengébben védekeztek, de a hazaiak így sem tudták csökkenteni hátrányukat. A nagy szünetet követően felőrölte ellenfele ellenállását a vendégcsapat, volt időszak, amikor 30 pont volt a különbség. Ezt követően azonban Bencze Tamás a fiataloknak is játéklehetőséget adott, így kiegyenlítettebbé vált a játék. A jobb erőkből álló egerszegi csapat biztosan hozta a kötelező győzelmet.