Ismét a négyes döntőben

2006 március 11 - szombat
ZTK FMVas   –   Szkopje (macedon)   7-1 (3592-3361)Zalaegerszeg, Bajnokok Ligája férfi tekemérkőzés.Fehér 594 fa  –  Zalukovics 540 fa    1-0Kiss 626 fa  –  Dimitrovszki  562 fa    2-0Boanta 599 fa  –  Anasztaszov 579 fa  3-0Nemes 591 fa  –  Krsztics 580 fa  4-0Farkas S. 610 fa  –  Manev  596 fa 5-0 Farkas M. (Járfás Sz.) 572 fa  –  Dimkovszki  564 fa  (a belső szettpontok alapján az utóbbi nyert)  5-1.

A több ütött fa alapján járó két pontot az egerszegi csapat kapta.
Az első pároknál a hazaiak nagyszerűen dobtak és mindössze 1 szettpontot vesztettek. A folytatásban Nemes és Farkas S. nagy csatában győzött ellenfele ellen és ezzel bebiztosították a továbbjutást. (Szkopjéban 6-2 volt az eredmény a hazaiak javára!). Az egerszegi csapat ezzel megismételve tavalyi bravúrját, bejutott a négyes döntőbe, amelyet ezúttal Nagyváradon rendeznek meg. (Zala-Lap Kft., B. I.)