Második idegenbeli siker

2005 január 10 - hétfő
Eger – ZTE KK 82-94 (30-25, 23-25, 18-19, 11-25)Eger, 400 néző. Jv.: dr. Valovics, Frányó, NB I-es férfi kosárlabda-mérkőzés.ZTE: Cseszlai (4), Fullove (25/9), Kámán (25/15), Hoffmann (21/9), Csaplár Nagy E. (17). Csere: Volf (2), Keresztes, Simon, Kováts. Vezetőedző: Kovács László.

Gyengén kezdett a ZTE és a tabella utolsó helyén álló Eger tíz ponttal gyorsan elhúzott. A vendégek a hazaiak gyors játékának nem találták meg az ellenszerét. Fokozatosan javult fel az egerszegiek védőjátéka és csökkent a két csapat közötti különbség. A jobb erőnléttel rendelkező ZTE a negyedik negyedben fordította a maga javára a mérkőzést. Az egerszegiek győzelmében döntő részt vállalt Kámán, Hoffmann és Fullove.