Nem a mi napunk volt

2010 április 02 - péntek
Seat Lami-Véd Győr – ZTE NKK 83-60 (15-15, 25-18, 21-7, 22-20) NB I-es női kosárlabda-mérkőzés, az 1-8. helyért. Győr, 200 néző. Jv.:Forrai, Tóth K.

Győr: Fűrész (16/6), Englert (13/6), Vida (5/3) Imbergerova (14/12), Radunovics (21). Csere: Borovicskova (4), Keller (2), Kovács (6), Horváth Zs. (2), Djelmis. Vezetőedző: Tapodi Péter.

ZTE: Bukovszki (5/3), Szélesy (6), Czukor (17), Ambrus, Crasnoscioc (11/3). Csere: Szalay (7), Rasheed (12), Hersics (2), Szász. Vezetőedző: Gáll Tamás.

A mérkőzés során végig rossz felfogásban játszó vendégcsapat az első negyedben még jól tartotta magát A folytatásban fokozatosan lendült játékba a hazai csapat. A 3. negyedben dőlt el a találkozó, amikor a zalaiak támadásban rendkívül pontatlanok voltak. A mérkőzés során a vendégek végig rosszul dobták a 3 pontosokat. A befejező negyedben ismét jobban játszott a ZTE, de a győriek biztos győzelmét nem tudta kétségessé tenni. A páros csata állása: 1-0 a Győr javára.