Nem történt meglepetés

2008 szeptember 28 - vasárnap
ZTE II. – Kozármisleny 3-0 (1-0) Zalaegerszeg, 200 néző. NB-II. bajnoki labdarúgó-mérkőzés. Játékvezető: Kulcsár Katalin. Gólszerzők: Délczeg (44.), Petneházi (48.), Pekics (81.). ZTE II.: Sipos – Bozsoki, Kovács G., Varga R., Kocsis – Alomerovics, Mirceta (Petneházi (40.), Horváth II. A., Kottán K. (Ferkó 77.) – Délczeg (Balázs 58.), Pekics. Vezetőedző: Dobos Sándor.

Az első félidő változatos játékot hozott, a játékrész végén a ZTE II. váratlanul szerzett előnyt. Fordulás után döntő fölénybe került a hazai csapat, győzelme akár nagyobb különbségű is lehetett volna.

Dobos Sándor, a ZTE II. vezetőedzője: – Magabiztosan nyertük a találkozót, de ezt a győzelmet is, akár az előző kettőt, a helyén kezeljük.

Ifj. Mihalecz István, a Kozármisleny vezetőedzője: – Öt perces rövidzárlatunk eldöntötte a találkozót. Gratulálok a ZTE fiataljainak. (Zala-Lap Kft., B. I.)