Remény a továbbjutásra

2005 december 08 - csütörtök
Parma  –   Zala Volán ZTE     66-63(19-17, 18-16, 12-9, 17-21)Parma, 300 néző. Európa Kupa női kosárlabda-mérkőzés.Jv.: Wilkinson (angol), Bissano (francia).Parma:  Bello (3/3), Corbani (9/3), Jones (19), Snow (24), Dacsics (7). Csere: Gibertini, Battisodo (4). Vezetőedző: Canzani.Zala Volán ZTE:  Szőke (10/3), Németh (15/12), Szélesy (5/3), Libicova (4), Moua (7). Csere: Heller (6/3), Males (16/3). Vezetőedző: Bencze Tamás.

Az első két negyedben főleg a két amerikai center semlegesítése okozott gondot az egerszegi lányoknak, de szerencsére támadásban ponterős volt a játékuk, így az olaszok nem tudtak elhúzni. A III. negyedben zónavédekezésre váltott a hazai csapat, s ezt kissé megfogta a vendégeket. Az utolsó negyedben azonban sikerült a felzárkózás, így az egerszegi lányok bizakodva várhatják a jövő! szerdai visszavágót. (Zala-Lap Kft., L. D.)