Sikerült a visszavágás

2007 január 28 - vasárnap
Zala Volán ZTE – DKSK Miskolc 82-62(30-13, 13-22, 20-9, 19-18)Zalaegerszeg, 200 néző. NB-I. női kosárlabda-mérkőzés. Jv.: Téczely, Marton.Zala Volán ZTE: Hadarics (12/6), Creamer (17/6), Szélesy (10/6), Milkova (18), Gavriloska (4). Csere: Zsovár (4/3), Vescan (15/9), Czukor (2).

Nagyszerűen kezdett a hazai csapat, szinte már az első negyedben eldőlni látszott a mérkőzés sorsa. A második negyedben azonban érthetetlenül kapkodni kezdtek az egerszegi lányok, s ezt kihasználva a vendégek két pont különbségre (35-33) feljöttek. A következő negyedben ismét változott a játék képe. Creamer remekül irányított, Milkova a palánk alatt volt rendkívül eredményes, s ez az eredmény alakulásában is meglátszott. Az utolsó játékrészben már 20 pont felett is volt a különbség a két csapat között, s végül az egerszegi csapat magabiztosan vágott vissza őszi vereségéért. (Zala-Lap Kft., B. I.)