Vereség a hosszabbításban

2007 március 10 - szombat
SEAT Foton Győr – Zala Volán ZTE 79-75(15-16, 19-16, 13-20, 20-15, hosszabbításban 12-8)Győr, 200 néző. NB-I. női kosárlabda-mérkőzés. Jv.: Szilas, Kovács.Zala Volán ZTE: Creamer (12), Szélesy (5/3), Gavriloska (15), Hadarics (2), Milkova (17). Csere: Czukor (4), Ambrus (2), Zsovár (6/6), Vescan (12/6). Vezetőedző: Bencze Tamás.

Végig a küzdelem dominált a pályán, mindkét csapat közepes teljesítményt nyújtott. Az egerszegiek főleg védekezésben nyújtottak felejthetőt, több támadó leppattanót szerzett ellenfelük, amiből rendre kosarakat is szereztek. A vendégek a hosszabbítást Milkovának a rendes játékidő befejezése előtt két másodperccel dobott büntetőivel harcolták ki, azonban a ráadásban jobb volt a hazai csapat. (Zala-Lap Kft., B. I.)