Nyerő ital – legfinomabb forraltbor (Videó)
Harmadik alkalommal hirdette meg az önkormányzat és a Városmarketing Iroda az Egerszegi Advent legfinomabb forraltbora címet. A versenyt – ahogy a korábbi években is – online módon bonyolították le, s több mint 1400 voks érkezett. Az elismerést – néhány szavazat különbséggel – végül a BorKocka nyerte.
Évkezdet (Videó)
Évindító sajtóreggelire hívták az újságírókat a megye és a város vezetői. A Zala Megyei Kormányhivatalban tartott hagyományos rendezvényen a 2019-es év meghatározó feladatiról, beruházásairól és gazdaságélénkítő fejlesztéseiről esett szó.
Köszöntötték az újévet (Videó)
Folytatni szeretné a polgármesteri munkát. Pénteken, a város újévi fogadásán jelentette be mindezt Balaicz Zoltán. Az Arany Bárány Hotel télikertjében közel 300-an gyűltek össze, hogy együtt köszöntsék az újévet. A rendezvényen adták át Zalaegerszeg innovációs díjait is.
Szerencsét hoztak (Videó)
Szerencsés újévet kívánnak valamennyi városlakónak a kéményseprők. A jókívánságot a zalaegerszegiek nevében Balaicz Zoltán polgármester fogadta.
Újévköszöntő (Videó)
Több évtizedes hagyomány alapján idén is együtt töltötték az év első estéjét a zalaegerszegiek. Koncerttel, polgármesteri köszöntővel, egyházi áldással és látványos tűzijátékkal várták a város lakóit a Dísz térre.
A Körmend nyerte az örökrangadót
Remek atmoszféra várta a csapatokat a 131. ZTE –Körmend örökrangadón. A második a harmadikkal csapott össze, ahol végül a pontosabban játszó vasiak nyertek.
Rekordnevezés a szilveszteri futáson
Több mint félezren (523) gondolták úgy, hogy futással zárják a 2018-as évet és elindulnak a Decathlon Mountain Man Marathonon
Zalaegerszegi Városi Szilveszter és Újévi Köszöntő
Zalaegerszegi Városi Szilveszter és Újévi Köszöntő a Dísz téren.
Polgármesteri évértékelő (Videó)
Balaicz Zoltán polgármester értékelte a 2018-as évet a Zalaegerszegi Televízió Egerszegi Esték című műsorában.
Nem sikerült a címvédés
Rekordlétszámú, 40 csapat 214 judósa vett részt a vasárnapi judo felnőtt csapatbajnokságon, ami csaknem harminc százalékos létszámnövekedés a 2017. évihez képest.

