Magabiztos győzelemmel zárta az évet a ZTE NKK
A női kosárlabda bajnokság 10. fordulójában a ZTE NKK magabiztos és pontosabb játékkal, végig vezetve győzte le a Vasas Akadémia csapatát.
A fiatalok is bizonyíthattak a Gödöllő ellen
Az idei év utolsó NB II-es bajnokiján a Gödöllő csapatát fogadta a ZTE RK. A csapatban több fiatal is szóhoz jutott és bizonyították, hogy lehet rájuk számítani.
Hajszálon múlott a Titánok győzelme
Az OB II-es bajnokság hatodik fordulójában, hazai jégen fogadták az Egerszegi Titánok a MAC Budapest csapatát. A fiúk remek játékkal búcsúztatták az idei évet és kis szerencsével a győzelmet is megszerezhették volna.
Elismerték őket (Videó)
Ünnepélyesen átadták a Zalaegerszegért-díjakat a Díszteremben. Ezt minden évben azoknak ítélik oda, akik tevékenységükkel hozzájárulnak a város jó hírnevének öregbítéséhez. A közgyűlés idén hét magánszemélynek és három civil szervezetnek adományozott kitüntető címet.
Szív kupa (Videó)
Újra megrendezik a Szív Szerszámsziget 24 órás Labdarúgó Emléktornát Zalaegerszegen. A megmérettetésre december 17-éig lehet jelentkezni. A kupát január 4-én és 5-én tartják a Zalaegerszegi Sport- és Rendezvénycsarnokban.
Döntöttek (Videó)
40 napirendi pontot tárgyalt mai ülésén a közgyűlés. A grémium egyebek mellett elfogadta a városi tulajdonú cégek jövő évi üzleti tervét, valamint az ügyvezetők prémiumfeltételeit. Határoztak még több személyi kérdésről és a költségvetés módosításáról. A részletekről Balaicz Zoltán polgármester számolt be az újságíróknak.
Ünnepeltek (Videó)
Megtartotta hagyományos karácsonyi ünnepségét a Radnóti utcai Óvoda. Ezzel egyidőben kigyúltak a fények Páterdomb karácsonyfáján. Az óvodások ezúttal is vidám műsorral készültek.
Együtt ünnepelnek (Videó)
Folytatódtak az ünnepváró rendezvények a Zalaegerszegi Gondozási Központ intézményegységeiben. Ma az Idősek Otthonában és Gondozóházában, valamint a Landorhegyi Idősek Klubjában tartottak karácsonyi műsort.
Ünnepre készülnek (Videó)
Megkezdődtek az ünnepségek a Zalaegerszegi Gondozási Központ intézményeiben. Advent időszakában, immár hagyományosan a polgármester is ellátogat ezekre az eseményekre és köszönti az időseket a város nevében.
Félévet zártak (Videó)
Sikeres félévet zárt a Senior Akadémia. A Budapesti Gazdasági Egyetem zalaegerszegi Gazdálkodási Kara negyedszerre szervezte meg programsorozatát, melyre alkalmanként közel 300 nyugdíjas látogatott el.

