Vasárnap választunk (Videó)
Megérkeztek a szavazólapokat tartalmazó dobozok Zalaegerszegre is. A megyeszékhelyen eddig 48.456 választópolgár szerepel a választói névjegyzékben. Ez a szám folyamatosan változik, hiszen az átjelentkezési kérelmek benyújtási határideje április 4-e.
Kiállításon jártunk
Ismét ellátogathattunk a Zsinagógába egy kiállításra, mégpedig a Leonardo Da Vinci tárlatra. Már sok érdekes dolgot hallottunk róla, és kíváncsian vártuk, hogy mit is fogunk látni.
Állt a bál
Minden évben alapítványi bált rendez az iskolánk. A befolyt összeget a felújításokra és az iskola szebbé tételére fordítják.
Tündérország
Jancsi és Iluska boldogságban éltek, éldegéltek, fejük fölé a tündérek szép palotát emeltek.
János vitéz – Befejező ének
Szabó Dominik a János vitéz befejező énekével nevezett a Virtuális Városi Diákújság pályázatra.
„Csillagokat rúgott szilaj paripája”
Sághy Viktória Anna „Csillagokat rúgott szilaj paripája” című írásával nevezett a Virtuális Városi Diákújság pályázatra.
226 milliós felújítás az Integrált Szociális Intézményben (Videó)
A korábban ismertetett 180 milliónál több, összesen 226 millió forintos állami támogatásból újítják meg az idősek otthona egyik épületét a Zala Megyei Integrált Szociális Intézményben. Ezt a szakterület államtitkára, Soltész Miklós jelentette be abban az épületben, amelynek felújítása már a jövő héten megkezdődik.
Gálaest az Európai Költői Torna magyar győzteseinek (Videó)
A határokon átnyúló Európai Költői Torna magyar résztvevői számára rendeztek gálaestet pénteken. A 12 magyar döntős és az érdeklődők számára Ferencz Győző a nemzetközi zsűri tagja mutatta be a vetélkedőt, a költők megzenésített műveivel pedig az Énekmondó együttes szórakoztatta a közönséget.
Tavasz
A tavasz a legszebb évszak. Ilyenkor a természet újjászületik, életre kel. Az idén az enyhe tél után korán beköszöntött a tavasz.
„Vizes” versengés
A víz világnapja alkalmából idén másodszor rendezett iskolánk vízi vetélkedőt. Rajtunk kívül még három suliból jöttek gyerekek, hogy megküzdjenek velünk, a Landorhegyi iskola diákjaival.
A verseny előtt az igazgató bácsi, Mátai Ferenc érdekes dolgokat mondott a vízről. Egyet említek: az emberi test tömegének több, mint fele víz. Hú! Felhívta a figyelmünket, hogy soha ne szennyezzük a vizet, felnőtt korunkban is vigyázzunk rá, mert tiszta víz nélkül nincs élet.
A verseny előtt az igazgató bácsi, Mátai Ferenc érdekes dolgokat mondott a vízről. Egyet említek: az emberi test tömegének több, mint fele víz. Hú! Felhívta a figyelmünket, hogy soha ne szennyezzük a vizet, felnőtt korunkban is vigyázzunk rá, mert tiszta víz nélkül nincs élet.

