Nem sikerült a főpróba

2008 április 16 - szerda
Magyarország – Horvátország 0-1 (0-0)Andráshida, 700 néző. U-19-es barátságos válogatott futballmérkőzés. Jv.: Kiss Norbert.Az első félidőben kihagyta helyzeteit a magyar csapat. Szünet után már a horvátok irányítottak, annak ellenére, hogy hat alkalommal is cseréltek. A győztes gól a 80. percben esett, Igor Prijics talált Gulácsi hálójába.

Vélemény

Kádár Tamás, aki a magyar csapatban baloldali védőként szerepelt:  – Az első félidőben eldönthettük volna a mérkőzés sorsát. Sajnos rosszul sikerült az EU-bajnoki selejtező főpróbája.

Megkérdeztük a játékostól, hogyan sikerült a beilleszkedése Angliában?
– Nagyon jól érzem magam – válaszolta Kádár Tamás. – A felnőttekkel együtt edzem, a foglalkozások egészen mások mint Magyarországon. Rendszeresen a Newcastle United tartalékcsapatában kapok játéklehetőséget. (Zala-Lap Kft.)