Felújították a szociális klubot (Videó)
Átadták a felújított szociális klubot. Az intézményegység a Zalaegerszegi Gondozási Központhoz tartozik, amely szintén megújult a szociális város-rehabilitációnak köszönhetően.
Helyszíni bejáráson ismertették a belvárosi felújításokat (Videó)
Több felújítás is volt az elmúlt időszakban Zalaegerszegen. A rekonstrukciókat a belvárosi projekt részeként végezték. A város vezetői helyszíni bejáráson mutatták be az elkészült munkákat.
VI. Szív Szerszámsziget 24 órás labdarúgó-torna (Videó)
2015. január 16-án rendezik meg a VI. Szív Szerszámsziget 24 órás kispályás labdarúgó-tornát, amelyet az elhunyt magyar sportolók emlékére alapítottak. A versenyt ismét a Városi Sportcsarnokban tartják.
Átadták a jótékonysági nap bevételét (Videó)
Rekord dőlt az idén az AquaCity augusztusi jótékonysági napján. Minden eddigit felülmúló összeg, mintegy 4 millió 800 ezer forint gyűlt össze a kedvezményes belépőkből, a különböző cégek, vállalatok előzetes felajánlásából és a főzőcsapatok becsületkasszáiból. A bevételt most a Koraszülöttmentő és Gyermekintenzív Alapítvány kapta.
Lezárult a szociális városrehabilitáció (Videó)
Az idősek azok, akik az unokák és a dédunokák számára felépítették Zalaegerszeget, ezért minden támogatást meg kell adni nekik. Ezt mondta Balaicz Zoltán polgármester a szociális városrehabilitáció záró rendezvényén, amelyet a gondozási központban tartottak. A rendezvényen átadták a mintegy 440 millió forintból megújult nyugdíjas otthont is.
Mikulás – kicsikkel
Mikulás napja idén szombatra esett. Következésképpen a suliban néhány nappal előbb ünnepeltek az osztályok. Ezúttal is – sorsolás után – egy alsós és egy felsős osztály alkotott párt. Ilyenkor mindkét „csapat” készül valamilyen kedvességgel, műsorral, dallal, verssel, meg természetesen édességgel.
Ifjúsági hangversenybérlet – idén is
December 4-én a Landorhegyi Iskola 267 tanulója csodálatos hangverseny részese lehetett.
Pályaválasztási nap és vetélkedő
2014. november 7-én került sor a pályaválasztási nap megrendezésére, és egy nappal később az azzal kapcsolatos vetélkedőre. Érdeklődve tekintettük meg a Keresztury Dezső Városi Művelődési Központ termeiben a pályaválasztási bemutatókat.
Öt éves az angol kéttannyelvű képzés
Az angol kéttannyelvű tanítás az iskolánkban öt éve kezdődött el. Ezalkalomból rendezetünk ünnepséget november 17-én, az Ady moziban.
Mesemondó versenyen jártam
Az iskolai mesemondó versenyre A hazug kecske című székely népmesével készültem, melyet Kóka Rozália mesemondó dolgozott át. A tanító nénim, Gáliné Paál Edit segített felkészülni.

