Az erősebb Hévíz ellen is győzelem

2010 február 11 - csütörtök
ZTE FC – Hévíz 4-0 (2-0) Felkészülési labdarúgó-mérkőzés. Zalaegerszeg, 100 néző. Jv.: Kiss N. Gólszerzők: Kocsárdi (2), Rudnevs, Pavicsevics. ZTE: Vlaszák – Szalai, Miljatovics, Bogunovics, Panikvar – Sluka, Máté, Kamber, Illés – Rudnevs, Pavicsevics.

II. félidőben: Pogacsics (Sipos) – Kocsárdi, Kovács G., Todorovics, Panikvar – Petneházi, Horváth A., Schultz, Barna – Balázs, Prince. Vezetőedző: Csank János.

Hévíz: Varga Z. (Szabó A.) – Sipos, Pomper, Gellér, Rácz – Kerek, Markovics, Kállai, Páli, Kovács Zs. – Marosvölgyi, Csovics. Csereként jutott szóhoz: Kottán, Miszori, Balogh, Fisli, Horváth. Vezetőedző: ifj. Mihalecz István.

A megerősített hévízi csapat ellen is uralta a játékot a ZTE, a vendégek kevés veszélyt jelentettek az egerszegiek kapujára. A 20. percben a vendégek kapusa, Varga Zoltán súlyosan megsérült. Szünet után is folytatódott a vendéglátók lendületes játéka, tovább növelték előnyüket. A ZTE a látottak alapján ilyen különbséggel is megérdemelten nyert.