Hírek

Zalaegerszeg címer

Tájékoztattak (Videó)

Civileknek tartottak információs napot. Az országos roadshow keretében az érintett szervezetek képviselőit a Miniszterelnökség Civil Kapcsolatok és Társadalmi Konzultáció Főosztályának munkatársai tájékoztatták.

(tovább…)

Hagyományt ápolnának (Videó)

Megalakult a Zete 1920 Hagyományőrző Egyesület. Céljuk, hogy a klub időközben különvált szakosztályait összefogják, illetve azok egykori kiválóságainak méltó emléket állítsanak. Emellett az önkormányzattal is felvették a kapcsolatot, hogy felajánlják segítségüket a két év múlva esedékes centenáriumi ünnepség lebonyolításához.

(tovább…)

Parkolóval bővült (Videó)

Új parkolóhelyeket avattak a Kölcsey gimnáziumban pénteken délelőtt. Az egymillió forintos létesítményt a tankerület és az önkormányzat finanszírozta.

(tovább…)

Jótékonykodtak (Videó)

Átadták a szeptember 15-én rendezett Kertvárosi Vigasságok jótékonysági főzőversenyéből befolyt összeget. Idén rekordmennyiségű, több, mint 400 ezer forintot gyűjtöttek a résztvevők.

(tovább…)

Elismerték őket (Videó)

Idén is kitüntették azokat a pedagógusokat, akik több évtizede diplomáztak. Az „Idősek Hónapja” rendezvénysorozat részeként immár hagyományosan a városvezetés különböző fokozatú okleveleket adományoz a szépkorú nevelőknek.

(tovább…)

Diákönkormányzatot választottak (Videó)

Polgármestert, alpolgármestert és képviselőket választottak ma Zalaegerszegen. Nem időközi választásról volt szó, csupán a városi diákönkormányzat mandátuma járt le. A fiatalok döntése értelmében mától Bellér Beáta Noémi Zalaegerszeg új diákpolgármestere.

(tovább…)

Negyedik lett a Világkupán a ZTE –ZÁÉV TK

Az elmúlt héten a horvátországi Zapresicben rendezték a férfi és női teke Világkupa sorozatot. A megyeszékhelyi ZTK FMVas és ZTE –ZÁÉV TK közöl a hölgyek voltak eredményesebbek.  

(tovább…)

Az élre ugrott a ZTE FC

A labdarúgó NB II 12. fordulójának a rangadóját vívta Zalaegerszegen a ZTE FC és a Gyirmót. 

(tovább…)

Sikeres volt a hazai rendezésű utánpótlás judo verseny

Tömött lelátók előtt, 17 egyesület 240 versenyzőjének részvételével rendezték meg Zalaegerszegen a Kölcsey Gimnázium tornatermében, a Zalaegerszegi Utánpótlás Judo Egyéni és Csapatversenyt. 

(tovább…)

Két győzelemmel kezdte a szezont a ZTE RK

Elkezdődött a bajnoki pontvadászat a röplabda NB II-ben is. A ZTE Röplabda Klub férfi együttese két mérkőzést már lejátszott és mindkétszer győztesen hagyta el a parkettet.

(tovább…)