A villámok a vendégeket zavarták meg

2007 augusztus 24 - péntek
ZTE-Siófok 4-0 (1-0)Zalaegerszeg, 800 néző. Jv.: Solymosi. Liga Kupa labdarúgó-mérkőzés.ZTE: Pogacsics – Sámson, Balogh, Kádár, Rácz – Lukács (Sági), Horváth A., Kottán K. (Bozsik), Majoros – Molnár (Fülöp), Balázs. Vezetőedző: Szlavko Petrovics.Gólszerzők: Balázs, Molnár T., Majoros, Horváth A.

Az első 25 percben zuhogó esőben játszottak a csapatok, sőt villámlás miatt 20 perc kényszerszünetet rendelt el a játékvezető. Az alkalmi pihenőt követően gyorsan megszerezte a vezetést a ZTE. Ezután a siófokiak játszottak meddő mezőnyfölényben. Az egerszegiek egy kontraakció végén növelték előnyöket, majd  újabb gólokat lőttek, végül fölényes győzelmet arattak.

Pogacsics Krisztián, a ZTE kapusa: – A viharos időjárás megfogott bennünket. Örülök, hogy jól ment a védés. A mérkőzés összképe alapján megérdemelten nyertünk.
Molnár Tamás, a ZTE játékosa: – Örülök, hogy gólommal biztossá vált győzelmünk. (Zala-Lap Kft., B.I.)