Most a gólok sem maradtak el

2008 szeptember 14 - vasárnap
ZTE II. – Ajka 2-1 (0-0) Zalaegerszeg, 300 néző. NB-II. bajnoki labdarúgó-mérkőzés. Játékvezető: Arany. Gólszerzők: Délczeg (60., 63.) ill. Mihalecz P. (76.).ZTE II.: Siposs – Bozsoki, Kovács G., Varga R., Kocsis – Dóczi (Horváth A. II. 40.), Mirceta, Kottán K. (Kottán Gy. 90.), Davidov – Pekics (Sági 83.), Délczeg. Vezetőedző: Dobos Sándor.

Az első félidőben kiegyenlített játék folyt a pályán, a kapuk ritkán kerültek veszélybe. Szünet után mezőnyjátékot követően 3 perc alatt két szép támadásból kétgólos előnyre tett szert az egerszegi csapat. Ezután hiába került fölénybe az Ajka, egyenlíteni már nem tudott.

Dobos Sándor, a ZTE II. vezetőedzője: – Vesztes mérkőzéseinkben is benne volt a győzelem lehetősége. Most helyzeteinket viszonylag jó kihasználtuk és fontos 3 pontot szereztünk.

Délczeg Gergely, a ZTE II. támadója: – Eddigi vesztes mérkőzéseinken sem játszottunk rosszul, de nem volt szerencsénk. Az Ajka ellen hajtós, küzdelmes mérkőzésen szereztünk 3 pontot – külön öröm számomra, hogy az én góljaimmal. (Zala-Lap Kft., B. I.)